מאילו חומרים עשוי צמיד טניס

אחד התכשיטים המעניינים והיוקרתיים ביותר הינו תכשיט הקרוי בפי כל צמיד טניס. מדובר בצמיד העשוי מחומרים שונים, אבל הייחודיות שלו טמונה בעובדה שהוא משובץ יהלומים. המחירים של צמידי טניס עשויים  לנוע בטווח שבין אלפים בודדים של שקלים לבין עשרות אלפי שקלים ואפילו יותר. הכל בכפוף לסוג החומר שממנו עשוי התכשיט, לאיכות שלו ולמספר היהלומים המשובצים בצמיד כאמור לעיל. כיצד נוצר מצב שתכשיט כל כך יוקרתי מכונה על שם משחק הטניס?  מאיזה חומרים עשויים בדרך כלל צמידי טניס איכותיים? בשורות הבאות נעסוק בנושא שיש בו שילוב בין העניין והיוקרה והמראה איך אירוע קטן אחד יכול לשנות לעד שם של תכשיט או מוצר יוקרתי אחר.

תכשיט

טניס, תכשיטי יוקרה ומה שביניהם

המונח "צמיד טניס" שגור בפיהם של אנשי מקצוע בתחום התכשיטנות, מוכרי תכשיטים וכן של חובבי תכשיטים ואנשים המעוניינים לרכוש אותם. כולם מכירים את המונח, כולם יודעים למה הוא מתכוון,  אבל רבים אינם יודעים באמת כיצד הכל התחיל ולמה צמיד ספציפי מכונה דווקא צמיד טניס.  על מנת להשיב לשאלה הזאת כדאי שנחזור קצת יותר מ-30 שנה אחורנית, לשנת 1987. בשנה הזאת השתתפה כריס אוורט, אחת משתי הטניסאיות הטובות ביותר בהיסטוריה, במשחק טניס יוקרתי. במהלך המשחק ביקשה הטניסאית מהשופט להפסיק לכמה דקות את המשחק. זאת, בכדי שתוכל לחפש יהלומים שנפלו מהצמיד היוקרתי שהיא ענדה. השופט נענה לבקשה, כריס אוורט ואחרים חיפשו את היהלומים, מצאו אותם והחזירו אותם לטניסאית המאושרת. המשחק חודש, וכהרגלה הטניסאית גם ניצחה בו. ואולם התוצאה היותר חשובה של המשחק הזה הייתה העובדה שהצמיד משובץ היהלומים הזה זכה לכינוי "צמיד טניס".  יש בכינוי הזה משום עשיית צדק הן עם התכשיט והן עם המשחק. זאת, כיוון שמשחק הטניס עצמו נחשב משחק יוקרתי והוא נותן ערך מוסף לתכשיט הקרוי בשם הזה.

מאילו חומרים עשוי צמיד טניס

כפי שכבר הוזכר לעיל, צמידי טניס יכולים להיות תכשיטים שערכם הכספי רב מאוד, בכפוף לאיכות החומר והיהלומים המרכיבים את התכשיט עצמו. בדרך כלל, מדובר בתכשיט עשוי זהב טהור בקראט גבוה, משובץ יהלומים יוקרתיים. צמיד מהסוג הזה הוא תכשיט בולט מאוד, ונפוץ בקרב נשות עסקים ונשים עשירות המשתתפות באירועים יוקרתיים. צמיד טניס לעיל יכול להיות אחת המתנות היפות ביותר שבן זוג יכול להעניק לזוגתו ובעל לאשתו. עם זאת, חשוב מאוד להקפיד על שמירה ושימוש נכון בתכשיט היוקרתי הזה. המספר הרב של יהלומים המוצמדים אליו וכן העובדה שהוא צמוד לפרק ידה של האישה, שהוא חלק גוף המצוי תמיד בתנועה, דורש תשומת לב מיוחדת. ההמלצה כאן היא לשמור על התכשיט במקום קריר ויבש, ולהקפיד על הניקיון שלו. זאת הן במטרה לשמור על האיכות של התכשיט והן במטרה לגלות פגמים, אם ישנם כאלה, ולתקן אותם בהקדם.

תוכן עניינים
מצאתם את מה שחיפשתם ? שתפו בקליק
כתבות נוספות שעלולות לעניין אתכם
שחור לבן
מידע על שפת הגוף
דני בן ה – 80 נותן עצות לגברים

דני, בן 80 ממרכז הארץ החליט כי הוא אינו רוצה לאבד את החשק המיני, כמו גם להגביר את הזקפה שלו – לאורך זמן. כיצד הוא החזיר את האש לחדר המיטות

עובד חברה
כללי
קורסי הייטק למתחילים

 בעשור האחרון ניכר כי מדינת ישראל צמחה למעצמת הייטק מפותחת ורחבה במיוחד. עולם ההייטק הוא עולם שלם ועוצמתי המורכב מצוות עובדים מובחר, קפדני ואיכותי המהווים תשתית לפריצות הדרך השונות והקדמה

רוצים לדבר איתנו?
השאירו פרטים ונחזור אליכם
רוצים לדבר איתנו?
השאירו פרטים ונחזור אליכם
דילוג לתוכן