3 טיפים להורים הטריים

הורים טריים לעיתים מוצאים את עצמם תוהים איך כולם מסביב מצליחים להתמודד עם הגעתו של תינוק קטן לעולם, בעוד הם מסתבכים? אם קראתם את השורה הזו והזדהיתם עם כל מילה, כדאי שתדעו שאתם לא לבד.

כל הורה טרי תוהה לגבי עניין זה בעוד הוא בטוח כי מדובר בקושי אינדיבידואלי. אנחנו כאן כדי להציג לכם את האמת בנושא. שכן, אתם לא לבד. כדי להתמודד עם העניין קצת יותר בקלות, עליכם להכיר את 3 הטיפים הבאים וליישם אותם.

 

תכירו את האנשים שעזרו לנו לכתוב את המדריך

המדריך הנוכחי נכתב לאחר שהפכנו להיות הורים טריים בעצמנו וגילינו שלא רק לנו קשה. כשהגענו למסקנה שמדובר בעניין שמצריך העלאת מודעות בנושא, החלטנו לפנות אל הורים טריים נוספים, כדי שאלו יסייעו לנו ויציגו בפנינו את הטיפים החשובים ביותר שאתם צריכים להכיר.

הגענו אל מעל ל – 40 הורים שהציגו בפנינו את הטיפים שסייעו להם בהתחלה ולאחר מכן, בחרנו את 3 הטיפים הטובים ביותר והם אלו שיוצגו בפניכם ממש עכשיו.

 

טיפ מספר 1 להורים טריים – תכירו את הפורטלים

אף אחד לא לימד אותנו להיות הורים. בית הספר היסודי, החטיבה וגם התיכון עסקו בלימודים שלא מאפשרים לנו לדעת איך עלינו להתמודד עם ההורות וגידול הילדים. כדי שניתן יהיה להתמודד עם העניין על הצד הטוב ביותר, צריך להכיר לפחות פורטל הורים אחד שנחשב למומלץ. שכן, בפורטלים אלו ניתן יהיה למצוא מידע רחב בנושאים שונים, למשל:

  • הנקה
  • הזנה בשנים הראשונות
  • הרדמה ועוד

 

טיפ מספר 2 להורים טריים – אל תיקחו כל טיפ שנותנים לכם

נכון, אנחנו קצת דורכים במקום כעת. שכן, אנו מציעים לכם בעצם לא ליישם כל טיפ שאתם מקבלים. אבל שימו לב – אנחנו לא מתכוונים לטיפים שלנו, אלא של אחרים שאין להם ידע מעמיק בנושא. אתם עשויים לקבל המלצות וטיפים מאנשים שלא מבינים בחינוך. תקשיבו לבטן לאינטואיציה שלכם ותפעלו לפיה אם הטיפ לא מרגיש לכם נכון.

 

טיפ מספר 3 להורים טריים – אל תתביישו לבקש עזרה

חשוב מאוד שתפנו לבקש עזרה במידת הצורך. אם יש לכם למשל תינוק קטן ומצאתם את עצמכם חסרי סבלנות אל מולו לאחר בכי ממושך – צרו קשר עם אדם קרוב.

זה יכול להיות חבר, קרוב משפחה או אפילו שכן שרק יחזיק אותו לכמה רגעים כדי שתוכלו למצוא את השקט שרציתם למשך כמה רגעים בודדים. חשוב מאוד שתעשו כך כדי שתוכלו להיות בטוחים שהילד שלכם מקבל את ההורים שלו רגועים.

 

לסיום

עד כאן המדריך המקיף שאפשר לכם להכיר מקרוב את 3 הטיפים להורים טריים. כעת, כשיש בידיכם את כל הפרטים בנושא, נותר לכם רק לבחור אילו טיפים אתם תיישמו בהמשך ואילו טיפים תשמרו להזדמנות אחרת. נאחל לכם גידול נעים וקל!

פורטל הורים

 

תוכן עניינים
מצאתם את מה שחיפשתם ? שתפו בקליק
כתבות נוספות שעלולות לעניין אתכם
רוצים לדבר איתנו?
השאירו פרטים ונחזור אליכם
רוצים לדבר איתנו?
השאירו פרטים ונחזור אליכם
דילוג לתוכן